YRP GENÇLİK GENEL BAŞKANI RİZEY’E GELDİ

YRP Gençlik Kolları Genel Başkanı Enes Mehmet Polat heyetiyle birlikte Rize’yi ziyaret ederek bir dizi toplantılar yaptı

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Enes Mehmet Polat, MKYK Üyesi Samet Şişman, Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Salih Kapukaya, Sosyal İlişkiler Başkanı Furkan Balcı, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Serdar Başkan, Gençlik Kolları Genel Başkan Danışmanı aynı şekilde İstişare Kurulı Üyesi Rıdvan Saka ve Genel Merkez İstişare Kurulu Üyesi Fazlı Aksu, Ana kademe Çayeli İlçe Başkanı Ahmet Kızılkaya ve Rize İl Gençlik Kolları Başkanı Ünal Kazdal ile beraber il gençlik yönetimi ve ilçe başkanları da toplantıya katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan il Gençlik Kolları başkanı Ünal Kazdal “Öncelikle Genel merkezimizin son 1 ay içerisinde Rize’mize üçüncü gelişi olan bu ziyaretinden ötürü ilimize verdikleri kıymetten ötürü teşekkür ediyoruz. Bu zor şartlarda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli katılımcılarımıza; il başkanımıza, ana kademe Çayeli ilçe başkanımıza ve Gençlik Kolları ilçe başkanlarımıza, Rize Milli Düşünce Kulübü’ne teşekkür ediyoruz. Genel Merkez Gençlik Kolları başkanımız Enes Polat beye, kıymetli yardımcıları ve danışmanı başkanlarımıza teşekkür ediyoruz” diyerek selamlama konuşmasını gerçekleştirdi.

Ardından söz alan Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Enes Mehmet Polat Milli görüşün bir keyfiyet değil bir zorunluluk olduğunu söyleyerek söze başladı. Milletin derdiyle dertlenmenin, pandemi şartları dinlemeden Anadolu’yla buluşmanın önemine vurgu yaparak Milli Görüş gençliğinin derdini davasını ve duruşunu açıkladı.  Milli Görüş gençliğinin bir Musab Bin Umeyr bir Hz Ebubekir, bir Hz Ömer duruşu sergilemesi gerektiğinin altını çizen Enes Mehmet Polat Anadolu’nun her yerinde Milli Görüşe duyulan hasretin izlerine rastladıklarını, temas ettikleri her vatandaşın Milli Görüşü ve Erbakan’ı arayış içerisinde olduklarını söyledi.  Milli Görüş gençliğinin de bir kişiyi dahi es geçmeden Rize özelinde Rize’de, Türkiye genelinde ise tüm Türkiye’de gençlere tek tek temas edip sorumluluklarını yerine getirmelerini vurguladı.

Toplantıda son konuşmayı YRP Rize il başkanı Mehmet Akif Zerdeci yaptı. Zerdeci konuşmasında, Yeniden Refah Partimizin Gençlik Kolları Genel Merkezinin ilimize verdikleri kıymetin kendilerini memnun ettiğini söyledi ve bu kıymetin karşılıklı olduğunu da belirterek öncelikle Genel Merkez Gençlik Kolları başkanı Enes Mehmet Polat ve heyeti olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.