YAŞAYAN ŞEHİR RİZE ÖDÜLLERİ BELLİ OLDU

Rize'de Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi galerisi resim 7

Rize Belediyesi ve RİBEGEM tarafından düzenlenen “Gençlerin Objektifinden Yaşayan Şehir Rize” adlı ödüllü ulusal fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Rize'de Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi galerisi resim 2

Rize Belediyesi ve Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından organize edilen ödüllü ulusal fotoğraf yarışmasında dereceye giren eser sahipleri ve jüri üyelerine plaket ve ödülleri takdim edildi.

Rize Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen programda, Belediye Başkanı Rahmi Metin, dereceye girenlere ödüllerini, Jüri üyelerine ise plaketlerini takdim etti.

Rize'de Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi galerisi resim 6

Belediye Başkanı Metin; Birinci olan yarışmacı Uğur Yeşilçiçek’e 5 bin TL, ikinci olan yarışmacı Furkan Ertan’a 3 bin TL, üçüncü olan yarışmacı Tayyip Topal’a 2 bin TL, Jüri özel ödülünü alan yarışmacı Ertuğrul Baştan ‘a 1.000 TL’lik hediye çeklerini takdim etti.

Başkan Metin, yarışmada Jüri olarak görev yapan; Adnan Er, Mehmet Ali Ak, Murat Genç, Hüseyin Gençbay ve Yusuf Berber’e plaket takdim etti.

Rize'de Fotoğraf Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi galerisi resim 4

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BU SAVAŞI KAZANARAK MUTLU OLMALIYIZ

Pts Mar 1 , 2021
Süper Lig’in 28. haftasında 3 Mart Çarşamba günü deplasmanda Hes Kablo Kayserispor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor’un savunma oyuncusu Yassine Meriah, maçtan galibiyetle ayrılıp camiayı mutlu etmek istediklerini söyledi. Meriah, Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmandan önce basın mensuplarına, zor bir dönemden geçtiklerini, son oynadıkları Demir Grup Sivasspor maçında her şeyi yapmalarına rağmen galibiyeti getirecek golü atamadıklarını belirtti. Son haftalarda […]