VALİ ÇEBER’LE BAŞKAN METİN’İN İNCELEMELERİ

Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, kent merkezinde yapılacak kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu.

vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(3).jpg
Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yakın bir zamanda yıkımına başlanacak olan Belediye Blokları alanında incelemede bulundu.
Belediye bloklarında yer alan iş yerlerinin tahliyeleri bir yandan devam ederken diğer yandan inşaat alanının zemin taşları, elektrik aydınlatma ve bitki alanlarının söküm işlemleri Rize Belediyesi ekiplerince devam ediyor. Kullanılır durumda olan malzemeler şehrin başka bölgelerinde değerlendirilmek üzere depolanıyor.
vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(4).jpg
Alanda incelemelerde bulunan Rize Valisi Kemal Çeber ve Belediye Başkanı Rahmi Metin, tahliye çalışmalarını yürüten vatandaşlarla bir süre sohbette bulundular. Her hangi bir sorun yaşanmaması durumunda Belediye Bloklarının yıkımına belirlenen program dahilinde başlanması bekleniyor.
İnceleme programına Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Serkan Savaş, Belediye Başkan Yardımcıları ve diğer ilgililer de katıldı.vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(7).jpg
vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(8).jpg
vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(5).jpg
vali-ceber-ve-belediye-baskani-metin-kensel-donusum-alaninda-incelemede-bulundu…-(1).jpg

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ALKAN'DAN '2' MART MESAJİ

Sal Mar 2 , 2021
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Rize’nin kurtuluşunun 103. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.