TÜRKİYE TEK SES “TARAFIMIZ BELLİ!”

Terör örgütlerine yakınlıkları ile bilinen bazı siyasilere karşı halk sosyal medyada Şehit Polis Fethi SEKİN için tek ses oldu. Türk'ün kahraman evladı Fethi SEKİN şehadetinin yıl dönümünde saygı, özlem ve minnetle yad edildi. "Katil polis!" ve "Devlet seri katil!" diyen etnik ayrımcı ve mezhepçi güruha karşı halkın tepkisi sert oldu.

Terör örgütlerine yakınlıkları ile bilinen bazı siyasilere karşı halk sosyal medyada Şehit Polis Fethi SEKİN için tek ses oldu. Türk’ün kahraman evladı Fethi SEKİN şehadetinin yıl dönümünde saygı, özlem ve minnetle yad edildi. “Katil polis!” ve “Devlet seri katil!” diyen etnik ayrımcı ve mezhepçi, faşist güruha karşı halkın tepkisi sert oldu.

Bugün başlarını CHP İstanbul İl Başkanı Canan’ın çektiği bir grup, Türk Polisi’ne karşı vahşi hislerle kan dökme amaçlı saldırıda bulunmuştu. İBB şeysi ve CHP’nin içerisindeki mezhepçi gruplar tarafından saf dışı edilen CHP’li devrik aday Muharrem İnce’nin de desteklediği güruha karşı Türk halkı tek yumruk olarak tepki gösterdi.