Toki’nin Kalkandere’de 69 Konut Projesi Hayata Geçiyor


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan Toki Rize Kalkandere projesi detayları belli oldu.

Rize İli Kalkandere İlçesi Yukarı Tatlısu Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Rize Kalkandere evleri 2021 projesi için çalışmalara ihale tarihi belli oldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan Toki Rize Kalkandere Yukarı Tatlısu 2021 projesi kapsamında altyapı ve çevre düzenlemesi işinin ihalesi 30.04.2021 olarak belirlendi.

BAŞKAN YILDIRIM AÇIKLAMIŞTI

Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım TOKİ Projesiyle konut açığını gidereceklerini söyledi. Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada, “İlçe merkezimizde yapmayı taahhüt etmiş olduğumuz TOKİ projemizde Çaykur’ a ait arsanın tapusunu almış bulunmaktayız. Projemizde kesinleşmek üzere, Kısa süre içerisinde ihaleye çıkıp Fiziki faaliyetlere başlamış olacağız. Kalkandere’mize hayırlı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

Rize İli Kalkandere İlçesi Yukarı Tatlısu Mahallesi’nde inşa edilecek olan Toki Rize Kalkandere evleri 2021 projesi için çalışmalara ihale tarihi 30 Nisan’da gerçekleşecek.

İhalenin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) – Toplantı Salonununa gerçekleşmesinin ardından yer tesliminden itibaren projenin 450 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rize'de Parçalara Ayrılmış 20 Ruhsatsız Tabanca Ele Geçirildi

Cum Nis 2 , 2021
Rize’de bir otomobilde yapılan aramada, parçalara ayrılmış 20 ruhsatsız tabanca ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekiplerince yürütülen çalışma neticesi durdurulan bir otomobilde arama gerçekleştirildi. Aramada, 20 metal silah gövdesi, 20 tetik parçası, 20 horoz parçası, 20 namlu, 15 şarjör, 15 sürgü […]