Sumudica’nın geçmişteki başarıları bizi yanılttı

Galatasaray’ı 4-3 yenerek Bülent Uygun yönetiminde çıktığı iki maçta 6 puan toplayan Çaykur Rizespor’da kulüp başkanı Hasan Kartal, yeni teknik direktör ile uyum yakaladıklarını ve futbolcuların öz güven kazandığını söyledi. Kartal, bu sezon çok hoca değişikliği yapmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, ”Sumudica’nın geçmişteki başarıları bizi yanılttı. Açıklamaları, yaklaşımları oyuncular ve camia üzerinde olumsuz etki yaptı. Bizim için yanlış bir tercihti.” dedi.

Sumudica’nın geçmişteki başarıları bizi yanılttı

Süper Lig’de deplasmanda Galatasaray’ı 4-3 yenerek Bülent Uygun yönetiminde çıktığı iki maçta 6 puan toplayan Çaykur Rizespor’da kulüp başkanı Hasan Kartal, yeni teknik direktör ile uyum yakaladıklarını ve futbolcuların öz güven kazandığını söyledi. Kartal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bülent Uygun’un göreve gelmesi ile camia olarak kenetlendiklerini, yönetim ve şehrin bütünleştiğini belirtti.

Bülent Uygun’un oyuncuların içindeki mücadele azmini yeniden ortaya çıkardığını vurgulayan Kartal, “İlk maçımızda Atakaş Hatayspor’u kendi sahamızda yenmeyi başardık. Ardından şampiyonluğun en güçlü adaylarından Galatasaray’ı deplasmanda 4-3 yendik. İki maçta aldığımız 6 puan alt sıralardan uzaklaşarak rahat nefes almamızı sağladı.” dedi.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Doğruya Doğru, Yanlışa Yanlış Deriz

Paz Mar 21 , 2021
Yeniden Refah Partisi Rize Merkez ilçe başkanı Hızır Can, İstanbul Sözleşmesinin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle iptal edilmesi nedeniyle AKP’ ye teşekkür etti Doğruya Doğru, Yanlışa Yanlış Deriz Yeniden Refah Partisi Rize Merkez ilçe başkanı Hızır Can İstanbul sözleşmesinden Türkiye’nin çekilmesi nedeniyle AKP’ ye teşekkür etti Can açıklamasında, “Milletimizin inanç değerleriyle örtüşmeyen AB […]