Rize ve çay İçin Kollarımızı Sıvadık


Rize bağımsız hareketi başkanı Ensar Özçelik Rize, çay ve çay kanunu konusunda kollarını sıvadıklarını belirtti.

Rize Bağımsızlar Hareketi başkanı Ensar Özçelik, Rize ve Çay İçin, Tüm Siyasi Partileri kapsayan Ziyaretlere başladıklarını kaydederek, “Gayemiz, Çay Kanunu, Üreticilerimiz, Özel sektör ve Çaykur’un sıkıntılarını, çözüm önerilerini İstişare edip, Birlikte hareket etmek. Bunun içinde Siyasi Partiler olarak Çalışma Gurubu oluşturup, STK, ÇAYKUR, Ziraat Odası ve Çay Borsasında dâhil edip, ortak akıl ile sorunları çözüme kavuşturmak” dedi.

Bağımsızlar Hareketi Başkanı Ensar Özçelik beyin Başkanlığında, Yönetim Kurulu Üyelerimiz İsmail Saruhan, Mehmet Karali, İstemi Oğuz Agun, Ali Kalender, Mehmet Yılmaz ve Abdulkadir Usta ile birlikte ilk çalışmalarımıza ve ziyaretlerimize bismillah dedik. Bu Kapsamda, Bizleri Misafir Eden CHP Rize İl Başkanı, Saltuk Deniz bey, Merkez ilçe Başkanı, Necati Topaloğlu, il ve ilçe Yönetim kurulu üyeleri, Nazım Rakıcı ve Mahmut Hacıömeroğlu’na çok teşekkür ederiz” dedi.

Özçelik, “Yine aynı gün, DEVA Partisi Rize İl Başkanlığı, Başkan Vekili, Aydın Taşer Bey, Kurucu Fahri Başkan, Ömer Köroğlu, Merkez İlçe Başkanı Muhammed Avcı, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Yasin Taşçıoğlu, Esat Kalça, Barış Temizel, Harun Karaca Beyin misafiri olduk. Her iki Siyasi Partimize ilgi alaka ve misafir perverliklerinden dolayı ve Çayımızla İlgili bu Çalışmalarda yer alıp desteklicekleri için çok teşekkür ederiz. Ziyaretlerimiz MHP, AK PARTİ, Saadet Partisi, Genç Parti ile devam edeceğiz inşallah. Çay Varsa, Muhabbet Var, sohbet Var, İmkân vardır” dedi.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çakır, Rize Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Atandı

Cum Nis 2 , 2021
İstanbul ili Sancaktepe Belediyesi Bilgi İşlem Şefi Çetin Çakır, Rize Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atandı. Rize’de basın camiasında uzun yıllar ÇAY TV’de görev aldıktan sonra memuriyet hayatına Rize İl Dernekler Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak başlayan basın camiasının sevilen isimlerinden ve İstanbul ili Sancaktepe Belediye […]