RİZE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YÜZÜYLE HİZMETE GİRDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yarından itibaren yeni yeri ve yeni konseptiyle Rize’ye hizmet verecek olan Rize Nüfus Müdürlüğü’nün yeni konseptinin çok güzel olduğunu kaydetti

Rize Nüfus Müdürlüğü konsepti değiştirildi

Türkiye genelinde vatandaşlara daha iyi ve hızlı hizmet vermek için nüfus müdürlüklerinde Nüfus Müdürlüğü Konsept Projesi uygulanıyor. Bu kapsamda Rize’de Valilik binası giriş katı Rize İl ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü olarak yeni yılın ilk mesai saatinden itibaren hizmet vermeye başlayacağından bir süredir sürdürülen konsept çalışması tamamlandı. Çalışmaların tamamlanması nedeniyle de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu yıl 200 nüfus müdürlüğünün daha yeni konsepte dönüştürüleceğini belirterek,  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı: “Rize Nüfus Müdürlüğümüze yeni konsept çok yakıştı mı yakıştı. Türkiye genelinde yeni konsepte dönüştürülmeye başlanan 260 nüfus müdürlüğümüzden 160’ı tamamlandı, 100’ünün çalışmaları devam ediyor. 2021 yılı içerisinde 200 nüfus müdürlüğümüz daha yeni konsepte dönüştürülecek.”