PAZARLI ŞAHİNLER’DE HEDEF PLAY-OFF

Pazarspor As başkanı Talat Günday, Her maçın farklık bir hikâyesi bulunduğunu kaydederek Play Off yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti

Pazarspor As Başkanı Talat Günday, Covid-19 nedeniyle ertelenen karşılaşmalar ile yoğun bir maç trafiği içine olduklarını 23 günde 7 maç için sahaya çıktıklarını belirtti. Günday açıklamasında, “Bir maç eksiği ile Play-off gurubu içindeyiz. Bu süreçte yaşanan olumsuzluklar, yorgunluklar, sakatlıklar, moral ve motivasyon olarak takım üzerinde haliyle bir etkisi oluyor. Turgutlu-Kastamonu-Mamak-Kırşehir-Etimesgut- Konya maçlarını oynadık. 8 Ocak 2021 günü evimizde oynayacağımız Pendik maçıyla ilk yarı tamamlanmış olacak. Bugün farklı bir motivasyon ile sahaya çıktık! Hesabımız vardı!  1922 Konya takımı kendi halinde bir takım. Gücü oranında, mücadele etti; kapanmadan, oyunu çirkinleştirmeden oynadılar. Defans blokumuz çok iyi mücadele etti, kademe anlayışı mükemmeldi. Üç maçtır gol yermiyoruz. Bravo çocuklar” dedi.

Pazarspor’ un iyi yolda olduğunu kaydeden Günday, “ Pazarspor iyi gidiyor, Pazarspor daha iyi olacak! İnandık, dedik bu günlere geldik! Bu takım küme düşer dediler. Şu an puan cetvelinde Play-off grubu içinde. Her Pazarlı ’nın gurur duyacağı prestijli bir yerdeyiz. Başarının devam etmesi gerekiyor. Mütevazı bütçeyle bugün elde gelinen yerimizi korumamız gerekiyor. Hocamızın talebi, takımın ihtiyacı doğrultusunda ve sürdürülebilir başarı için; Kaymakamlığımız başta olmak üzere bölge milletvekillerimiz, belediyemiz, bürokratlar, iş adamları, sanayiciler, tüm sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve esnafımız, taraftarlarımız maddi manevi destek ve kaynak bulmak için el ele vermeliyiz. Pazarspor çatısı altında buluşmalıyız! Bir gönül seferberliği başlatmalıyız. Yönetimler gelir, yönetimler gider. Önemli olan kalıcı değerler üretmektir. “Pazarspor Pazar Halkınındır.” Her Pazar’lının gurur duyacağı futbol kulübü, Pazar’ın yükselen değeri Pazar’ın markası” dedi.