İŞTE’2′ MART RİZE’NİN PROGRAMI

2 Mart Rize’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 103. Yıl Dönümü kutlama programı belli oldu.

2 Mart Rize'nin Kurtuluş Programı Belli Oldu

2 Mart Rize’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 103. Yıl Dönümü, koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle kentte düzenlenecek sade bir programla kutlanacak.

2 Mart Salı günü Valilik önü tören alanında saat: 10.30’da düzenlenecek program ile çelenk sunma ve kutlama töreni gerçekleştirilecek.

Rize Valiliği ve Rize Belediye Başkanlığı’nın çelenglerinin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından Belediye Bandosu’nun çalacağı İstiklal Marşı eşliğinde bayrak töreni düzenlenecek.

Rize İl jandarma Komutanlığı’nda görevli Jandarma Yarbay Murat Baytaş ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin günün anlamına özel birer konuşma gerçekleştirecek.

“Anadolu Gönül Yolu-81 Genç 81 İl” Bayrak Teslim Töreni ile program sona erecek.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

RİZE İL BAŞKANI ZERDECİ'NİN ERBAKANI ANMA MESAJİ

Paz Şub 28 , 2021
Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, 54.Refahyol Hükümeti’nin Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının 10. Sene-i devriyesinde andı. Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, yaptığı açıklamada, 54.Refahyol Hükümeti’nin Başbakanı ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı rahmetle yad ederek, […]