AVCI VE AK ZİYARETLERDE

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Kültür ve Turizm, Gençlik ve Spor, Çevre ve Şehircilik ile Milli Eğitim İl Müdürlüklerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(1).jpg

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, Kültür ve Turizm İl Müdürü Esra Alemdaroğlu,Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Serkan Savaş ve Milli Eğitim İl Müdürü Engin Emen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerde Avcı ve Ak, yakın tarihte atamaları gerçekleşen kurum müdürlerine hayırlı olsun dileğinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi ve kurum müdürlerinden müdürlükleriyle ilgili brifing aldı.

Avcı, ziyaretlerinin ardından yaptığı değerlendirmede, “Rizemize atanan müdürlerimize hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. İnşallah başarılı bir görev dönemi geçirirler. Ortak paydamız Rize. Bu yüzden en iyisi için her zaman çalışıyoruz, çalışmaya da hız kesmeden devam edeceğiz. Pandemi koşulları biraz çalışmalarımızı aksatsa da elimizden geldikçe vatandaşlarımızla, teşkilatlarımızla, kurumlarımızla bir arada olacağız.” dedi.

milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(2).jpg
milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(3).jpg

milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(4).jpg
milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(6).jpg
milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(8).jpg
milletvekili-avci-ve-ilce-baskani-ak,-kurum-ziyaretleri-gerceklestirdi-(7).jpg