Doğru Parti’nin Rize Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu


Rize’de teşkilatlanmasına hız kesmeden devam eden Doğru Parti’nin

Doğru Parti’nin Rize Merkez İlçe Başkanı Belli Oldu
Teşkilatlanmalarını sürdürüne Doğru Parti Rize İl Başkanlığı’nda Merkez İlçe Başkanlığına Rize’nin tanıdığı Çaykur emeklisi Osman Bölükbaşoğlu atandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Doğru Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir “Osman bey yıllardır tanıdığım bir arkadaşım kendisi başarılı olacağına inancım tamdır güzel işlere hep beraber şahit olacağız. Rizeli hemşehrim bizlere inansınlar ve güvensinler” dedi.

Merkez İlçe Başkanlığına atanan Osman Bölükbaşoğlu ise “Artık bir şeyler yapma vakti gelmiştir Bizler bir köşede oturup olup Bitene seyirci kalacak insanlar değiliz Doğru Parti’nin başarısı için var gücümüzle çalışacağım arkadaşlarıma ve dostlarıma çağrım şudur gelin beraber olalım” dedi.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kafe ve Restoranlar Hakkında Açıklama

Sal Mar 30 , 2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Ramazan ayında ise ülke genelinde hafta sonları sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak. Sadece Ramazan boyunca Türkiye genelinde lokanta ve kafeler hizmetlerini paket servis ile sınırlandıracak.”. Cumhurbaşkanı Erdoğan kafe ve restoranların renk ayrımı olmaksızın yüze 50 kapasite ile açılacağını dile getirerek “Ramazan ayında ise ülke genelinde hafta sonları sokağa çıkma […]