ÇAYKUR MART AYI İÇERİSİNDE İŞÇİ ALIMLARINI YAPACAK

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim bir emekli olana Çaykur işçilerinin yerine mart ayında işçi alımları yapacaklarını belirtti. Alımların tamamı kura ile alınacak

ÇAYKUR'da Kovid-19 tedbirleriyle üretim sürüyor

Binlerce Rizelinin beklediği haberi Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Açıkladı.

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, 500 mevsimlik işçi alım başvurularını Mart ayı içerisinde İŞKUR üzerinden gerçekleştireceklerini söyledi.

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, toplam 600 mevsimlik işçi alımına ait engelli ve eski hükümlülere ait 100 kişilik kadro için alımların geçtiğimiz aylarda yapıldığını, emekli olan işçilerin yerine yaklaşık 500 kişinin alınması için yürütülen çalışmaların da mart ayında tamamlanarak işçi alımına çıkacaklarını söyledi.

çaykur'un 3 milyar liralık borcu - uludağ sözlük

Alim, mevsimlik işçilerin ÇAYKUR’un Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun’daki fabrikalarında 2021 yılı yaş çay sezonundan itibaren istihdam edileceğini kaydetti.ETİKETLER:

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

BAL LİGLERİ BAŞLİYOR

Cts Şub 27 , 2021
 Türkiye Futbol Federasyonu:- “Gelinen süreçte TFF, futbol sezon takviminin daralmasını da dikkate alarak 2020-2021 sezonunda yerel amatör futbol liglerinin oynatılmamasına, bununla birlikte şartların uygun olması, ilgili kurum ve kuruluşların onay vermesi halinde sadece Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının oynatılmasına karar verdi”- “Aynı il veya birbirine yakın il takımlarının aynı gruplarda yer […]