Çakır, Rize Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Atandı

İstanbul ili Sancaktepe Belediyesi Bilgi İşlem Şefi Çetin Çakır, Rize Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atandı.

Rize’de basın camiasında uzun yıllar ÇAY TV’de görev aldıktan sonra memuriyet hayatına Rize İl Dernekler Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak başlayan basın camiasının sevilen isimlerinden ve İstanbul ili Sancaktepe Belediye Başkanlığında Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosunda Bilgi İşlem Şefi olarak görev alan Çetin Çakır, Rize İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne atandı.

Ataması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından onaylanan Rize İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Çakır, Ramazan Ayının ilk haftasında memleketi Rize’deki yeni görevine başlayacak.

Atamadan önce Rize İl Mahalli İdareler Müdürü Muhammet Kalyoncu, bu göreviyle birlikte Rize İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini de başarılı bir şekilde vekaleten yürütüyordu.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rize Erzurum Arası 11 Kilometre Daha Kısalıyor

Cum Nis 2 , 2021
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, stratejik bir öneme sahip olan Kendirli-Derepazarı karayolunun tamamlanmasıyla Rize İkizdere arasının 11 kilometre kısalacağını ve Ovit’e daha kısa sürede ulaşılabileceğini açıkladı. Türkiye’nin kuzey güney ulaşım hattının başlangıç yerinde bulunan Ovit geçidinde yapılan tünelle 250 kilometre olan Rize Erzurum arası 200 kilometreye düşerken, Derepazarı-Kendirli […]