Bu 500 Kişi, İşsiz Olan Kardeşlerimize İş Olsun.


Rize Bağımsızlar Hareketi Başkanı Ensar Özçelik Çaykur’ a alınacak 500 işçi, işsiz olan kardeşlerimize iş olsun” dedi

Bu 500 Kişi, İşsiz Olan Kardeşlerimize İş Olsun.

Rize Bağımsızlar Hareketi Başkanı Ensar Özçelik yaptığı açıklamada Çaykur’ a alınacak 500 işçi için Çaykur’ dan ekonomik sıkıntıyı en çok çekenlerin işe alınmasını istedi. Özçelik ç

Açıklamasında, “Bölgemizin en önemli gelir kaynağı ve iş imkânları sağlayan Yeşil Altın yaprağımıza, Çaykur bünyesinde mevsimlik çalıştırılmak üzere 22-26 Mart 2021 Tarihleri Arasında İşkur’un İnternet Sitesi Üzerinden Müracaat Edip, Noter Huzurunda Kura Çekimiyle 200 Eksper, 300 Beden İşçisi, Toplam 500 İnsanımıza Rize, Trabzon, Artvin, Giresun İllerinde İstihdam Edileceğini duyuruldu” dedi.

Özçelik, “Bağımsızlar Hareketi Olarak, bu 500 kişilik işçi Alımının Öncelikle, Pandemi Sürecinde İşsiz Kalan Ve Ciddi Manada Geçim Sıkıntısı Çeken Kardeşlerimiz İn Arasından Olmaları Daha İsabetli Ve Adaletli Olacağını Düşünmekteyiz. Bazen Adalet Eşit Şartları Sağlamakla Değilde, İşi Olmayan, Ailesinin Geçimini Sağlamak İçin İş Arayan, Zor Durumda Olan İnsanımıza, Daha Öncelik Verilerek, Bu Şekilde Gerçek Adaleti, Sağlamış Oluruz.

Bölgemizde İşsizliği Çözüp, Halkımızın Refah Seviyesini Yükseltip, Ekonomiyi Daha Canlı Tutmak İçin, Çaykur’un Ve Çay Sektörünün Önemi Bir Kezdaha Ortaya Çıkmaktadır. Yapılması Gerekenlerin Başında, Devletimize de Yük Olmadan Kazan Kazan Mantığı İle, Mevcut Çay Fabrikalarımızı Ve Mevsimlik İşçilerimizi, Çay Sezonunun Dışında da Nasıl Değerlendirip İş Gücünü 12 Aya Çıkartabiliriz Olmalıdır. Bunla İlgili Başta Çaykur, Siyasi İktidar, Siyasi Partiler, STK Dernekleri, Üniversitemiz, Hepsi Çalışmalar Yapıp, Bir Araya Gelerek Güzel Fikir Ve Projeler İle Bu Yapılabilir. Yeter ki Samimiyetle Derdimiz Bu Olsun. Bizler Bu Tür Çalışmaları Daima Destekliğimizi, Katkı Sağlayacağımızı Bildirir, Çay Varsa, Sohbet Var Muhabbet Var Ve İmkân Var, Çözüm Var Diyoruz” dedi.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Elon Musk’a Büyük Şok! Rizeli Türk SpaceX’i Reddetti

Per Mar 25 , 2021
NASA’nın satın aldığı Rizeli 7 dakikalık terörü önledi! Elon Musk’ın teklifini reddetti. Elon Musk’a Büyük Şok! Rizeli Türk SpaceX’i ReddettiMARS’a gönderilen 2 uzay aracına imza atan Rizeli bilim insanı Prof. Dr. Behçet Açıkmeşe, SpaceX teklifi neden reddettiğini, uzayın geleceğini anlattı. Rizeli memur bir ailenin çocuğu olan Prof. Dr. Behçet Açıkmeşe […]