Avcı Müftü Mahallesi Ve Salarha Toki Konutlarında İncelemelerde Bulundu


AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Avcı Müftü Mahallesi Ve Salarha Toki Konutlarında İncelemelerde Bulundu

Milletvekili Muhammed Avcı Müftü Mahallesinde esnaf ziyareti yaparak, yapımı devam eden Camii inşaatında incelemelerde bulundu. Salarha Beldesinde inşaatı devam eden TOKİ Konutlarında yüklenici firmadan bilgi alarak, konutların inşaat alanında incelemelerde bulundu. Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara ve yetkililerden konutların mevcut durumu hakkında bilgiler alan Avcı “Kongrelerimizi tamamladık hamdolsun en son Çarşamba günü itibariyle Genel Merkez Kongremizi gerçekleştirdik. Teşkilat çalışmalarımızı gerçekleştirirken bir taraftan da Rize’deki yatırımlarımızı takip ediyoruz. Rize’de kentsel dönüşüm rezerv alanlarını belirledikten sonra gerek Yağlıtaş Mahallesi gerek Salarha Beldemizdeki TOKİ konutlarımızın yapım çalışmaları konusunda sürekli etkileşim halindeyiz. Yağlıtaş Mahallemizde 500’e yakın konut inşaatı ile inşallah mahallemiz yeniden dizayn edilecek. Salarha beldemizde ise tünelden sonra bölgenin çehresini değiştirecek olan bu konutlarda bizim için çok fazla önem arz etmektedir. Temennimiz inşaatın bir an evvel tamamlanması ve vatandaşlarımızın yerleştirilmesi. Beldemizde yapılan konutları yerinde inceledik, halkımıza teslim edilecek daireleri eksiksiz bir şekilde teslim etmek istiyoruz. Yüklenici firma özverili bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor bizlerde bizim üzerimize düşen kısmıyla ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İnşallah taahhüt edilen zaman diliminde tamamlanacaktır.” dedi.

Salarha Beldesi TOKİ Konutları ziyaretinin ardından Milletvekili Muhammed Avcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt geçtiğimiz gün annesi vefat eden Rizeli Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

Muhammet Delal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Rizespor’da Parlayan Yıldız Osman Denizci

Cts Mar 27 , 2021
Rizespor’da Parlayan Yıldız Osman Denizci3 Ekim 1957 tarihinde Trabzon’da doğdu. 1996-97 Sezonunda Rizespor’da Teknik Direktör olarak görev yapmış olan Türk futbolunun efsane isimlerinden Rizespor ve Trabzonsporlu Ali Kemal Denizci’ nin kardeşidir. 13 yaşlarında Trabzon Yolspor Genç Takımı’nda başladı. Hem Genç Takım’da hem de A Takım’da oynuyordu. O dönemlerde Yolspor Genç […]